Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Vytautas Mikeliūnas


Smuikininkas ir aranžuotojas, žinomas akademinės muzikos atlikėjas: įvairių konkursų laureatas, ilgametis Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertmeisteris. Šalia darbo akademinės muzikos kolektyvuose smuikininkas nuolat domėjosi džiazu. Dirbdamas orkestre, Vytautas Mikeliūnas inicijavo keletą orkestro projektų su džiazo muzikantais, aranžavo orkestrui džiazo kompozicijas. Džiazo scenoje debiutavęs 1981 m., smuikininkas nuolat balansavo tarp klasikos ir džiazo, tačiau pastaruoju metu atsidavė tik džiazui ir aranžuotėms. Vytautas Mikeliūnas vadovauja ir aranžuoja kolektyvui "Beduin String Quartet", groja su įvairiais šalies džiazo muzikantais. Jo muzikavime tyrinėjamos džiazo ir akademinės muzikos jungčių galimybės. Šalia kūrybinės Vytautas Mikeliūnas užsiima ir pedagogine veikla.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Vytautas Mikeliūnas & Vytautas Labutis - Saulakmenis (869.39 kb)
Kita teritorija - Ugnies šokis (873.88 kb)
Ary Barroso. Aquarela Do Brasil (fragm.)
Birštono džiazo festivalis, 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).