Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Magic Mushrooms


„Magic Mushrooms“ – jaunų muzikantų grupė, kurianti muzikinę alternatyvą ir eksperimentuojanti fanko, drum‘n’bass, hiphopo, bei džiazo sankirtos teritorijoje. Vietoje pirmojo grupės repertuaro, kurį sudarė originalios fanko, hiphopo bei disko stilių kompozicijos ir kitų žinomų grupių kompozicijų “koveriai”, pastaruoju metu grupė siūlo auditorijai daug brandesnį savo kūrybos rezultatą. Nemažai jėgos bei ekspresyvumo jų skambesiui suteikia du būgnininkai, papildantys vienas kitą scenoje. Fanką paįvairino drum’n’bass, džiazo ir triphopo ritmai, o išradingai naudojami garso efektai nuspalvina „Magic Mushrooms“ muziką alternatyviais, elektroniniais tonais.


Interneto svetainė:
http://www.myspace.com/mmushrooms
http://muzika.frype.lt/music/musician.php?mid=14987
Įžanga
Biografija
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Crazy Balls (5.32 mb)
Light in the Wind (4.76 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).