Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Neda Malūnavičiūtė


Nuotrauka: Saulius Paukštys

Ryškiausia Lietuvos džiazo vokalistė ir meistriška fleitininkė. Scenoje ji trykšta emocionalumu ir nuoširdumu, o jos balsas, dažniausiai naudojamas kaip lygiavertis ansamblio instrumentas ir neretai vedantis į emocines kulminacijas, aprėpia ir žaismę bei gaivališką spontaniškumą, ir intymų santūrumą. Nuo 1986 m., kai Neda debiutavo džiazo scenoje su savo mokytojo Čekasino moksleivių ansambliu, jos fleita ir spalvingas vokalas skambėjo projektuose su bemaž visais Lietuvos džiazo meistrais bei užsienio muzikantais. Neda valdo daugybę džiazo stilių, jai puikiai pažįstama klasikinė muzika (Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji baigė klasikinės fleitos specialybę). Džiaze plėtojanti mainstream tradicijas, vokalistė sėkmingai pasirodo ir kaip populiarios muzikos atlikėja, šiame amplua yra pelniusi ne vieną apdovanojimą. 

Jūratė Kučinskaitė 

 


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Vilnius Jazz Quartet feat. Neda - Prologas (928.57 kb)
Raivo Tafenau Band feat. Neda - Dandelion (884.49 kb)
Bronius Kutavičius - Erotikos (928.16 kb)
Neda Malūnavičiūtė & Tomas Dobrovolskis
Neda Malūnavičiūtė. Folk Song

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).