Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Vytis Nivinskas


Vienas ryškiausių Lietuvos džiazmenų, kontrabosininkas, pasižymintis muzikinio mąstymo brandumu, garso sodrumu bei ekspresyvumu, aktyvia ir ryškia artikuliacija bei lanksčiomis melodinių linijų kantilenomis. Muzikuoti pradėjo palyginti vėlai. Susižavėjęs džiazu, filosofijos studijas Vilniaus universitete iškeitė į kontrabosą. Džiazo scenoje pasirodęs 1994 m., bosistas veikiai įgijo svarią patirtį, grodamas su iškiliausiais Lietuvos džiazo muzikais, dalyvaudamas džiazo, roko, akademinės klasikos bei šiuolaikinės muzikos projektuose. Vytis Nivinskas – kūrybiška asmenybė, inicijavęs išskirtinius projektus: “Coltrane Impressions”, kuriuo debiutavo kaip lyderis (2000), tarptautinė grupė “Baltic Asteroids”, suburta studijuojant JAV, kur jis atsiskleidė ir kaip kompozitorius. Pastaruoju metu daugiausia groja su grupėmis “Saga”, “Riot”, komponuoja, dirba pedagoginį darbą.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

saga - love saga (780.81 kb)
Žmona deivė (1.33 mb)
Vytis Nivinskas & Riot
Birštono džiazo festivalis 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).