Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Dainiaus Pulausko grupė


Nuotrauka: Dainius Labutis

Dainiaus Pulausko grupė susiformavo 1995 metais ir per rekordiškai trumpą laiką tapo vienu ryškiausių Lietuvos džiazo kolektyvų, savotišku Lietuvos džiazo ambasadoriumi.„D.Pulausko unikalus sekstetas savo muzika užsitikrina išskirtinę vietą progresyvaus Europos „fusion“ džiazo scenoje“ - rašė kritikas Jan Patterson „Allaboutjazz.com“ (2011 spalio 10 d. ), o grupės lyderį klavišininką Dainių Pulauską charakterizavo „Pulauskas, be jokių abejonių, yra vienas iš įdomiausių  fusion kompozitorių Europos džiaze ir inspiruoja savo kompozicijomis sekstetą  jau daugiau kaip septyniolika metų“. Grupės sėkmės garantas – jos narių meistriškumas, nepaprastas ansambliškumas, ir, žinoma, jų atliekama muzika – savita ir spalvinga fusion versija, tituluota "galingu moderniojo džiazo pulsu" (Risto Haapsamo). Per savo gyvavimo metus D.P.G. dalyvavo daugelyje prestižinių Europos, Afrikos, Azijos (Kinija, Indija, Indonezija, Malaizija) ir Amerikos džiazo festivalių, įgrojo 7 CD ir išleido 2 DVD, parengė programą su simfoniniu orkestru.

Jūratė Kučinskaitė


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Mixtum Compositum - Chiconora (2.6 mb)
Mixtum Compositum - Safaga (2.7 mb)
Colours - Žalia (886.94 kb)
VIDEO: Įsiskverbimas
Koncertas LRT koncertų salėje 2010

VIDEO: Ex improviso
Tiesioginė Euroradijo transliacija iš Lietuvos radijo koncertų studijos 2009

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).