Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Valerijus Ramoška


Vienas veikliausių Lietuvos džiazmenų, virtuoziškas trimitininkas, puikiai išmanantis moderniojo džiazo stilius ir valdantis platų raiškos priemonių arsenalą. Meistriškas muzikantas išsiskiria aiškiu, energingu trimito tonu ir lygia fliugelhorno kantilena bei improvizacine išmone, jo instrumentas dažnai atsakingas už emocinius proveržius grupėje. Iškilus solistas ir lankstus, lengvai prisitaikantis prie įvairių lyderių ir stilių ansamblio narys džiazo scenoje reiškiasi nuo 1990 m., nuo pat susiformavimo (1994) nuolat muzikuoja su Dainiaus Pulausko grupe. Ypač pagarsėjęs kaip šios grupės trimitininkas, jis taip pat muzikuoja pačiose įvairiausiose sudėtyse – nuo duetų ir kamerinių džiazo grupių iki bigbendų, yra LRT bigbendo solistas, kaip solistą jį dažnai kviečia ir Kauno bigbendas.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Valerijus Ramoška & LRT bigbendas - Undecided (778.37 kb)
At First Sight - Snapshot (784.08 kb)
Solos & Duos - Blue in Green (709.39 kb)
Valerijus Ramoška & Kauno bigbendas
Birštono džiazo festivalis 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).