Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Skirmantas Sasnauskas


Trombonininkas, dūdmaišininkas, multiinstrumentininkas, kompozitorius, vokalistas... Jo raiškos priemonių arsenalas turtingas, kaip ir jo kūrybinis akiratis, aprėpiantis tradicinį džiazą, free, fusion, džiazo ir folkloro bei džiazo ir akademinės muzikos sintezes, avangardinius eksperimentus. Jis ypač pagarsėjo savitu stiliumi, išradingai eksploatuojančiu lietuviškojo folkloro elementus ir tembrus. Lietuvos džiazo scenoje Skirmantas Sasnauskas groja nuo 1986 metų. Muzikavo bemaž su visais Lietuvos džiazmenais, jo kolektyvuose kūrybinę brandą ugdė ne vienas šiandien garsus Lietuvos džiazo atlikėjas. Sukaupęs turtingą patirtį įvairioje stilistikoje, šiandien Skirmantas Sasnauskas kaskart grįžta prie melodingumo ir paprastumo, o pagrindine jo raiškos priemone vis dažniau tampa vokalas, neretai traktuojamas instrumentiškai.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Skudutis (938.77 kb)
Laumių sakmės - Sutartinė (859.18 kb)
Skirmanto Sasnausko projektas “Sambossa”
Antonio Carlos Jobim. Aqua De Beber (fragm.), Birštono džiazo festivalis 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).