Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Kęstutis Vaiginis


Meistriškas ir brandus jaunesniosios kartos džiazmenas – saksofonininkas, kompozitorius, grupių lyderis. Sopraninį ir tenorinį saksofonus, taip pat fleitą pučiantis muzikas išsiskiria skaidriu kontroliuojamu skambesiu, lyriškumu ir emocionalumu. Kęstutis Vaiginis džiazą pradėjo groti 1999 metais ir labai sparčiai įsitvirtino Lietuvos džiazo scenoje, pasirodydamas tiek su savo kartos, tiek su patyrusiais džiazo meistrais. Saksofonininkas taip pat muzikavo ne viename tarptautiniame projekte. Meistriškumą šlifavęs Olandijoje, Vaiginis ten subūrė ne vieną tarptautinę grupę, komponavo joms (SiBuLi kvartetas, Kęstučio Vaiginio kvartetas). Saksofonininkas groja originalias kompozicijas, kurioms būdingi nacionalinio kolorito, moderniojo džiazo ir akademinės muzikos raiškos priemonių deriniai.

Jūratė Kučinskaitė

 


Interneto svetainė:
www.kestutisvaiginis.com
Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Kęstučio Vaiginio kvartetas - Gipsy (855.1 kb)
Jazz Pictures - Mercy Street (881.22 kb)
Kęstutis Vaiginis & Fabrizio Brusca - Rays (897.14 kb)
Kęstutis Vaiginis & His Quartet
Kęstutis Vaiginis. Suffering of City (fragm.), Birštono džiazo festivalis 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).