Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Naujienos > Ritos Mačiliūnaitės ir Alberto Navicko premjeros Cėsyse
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

NAUJIENOS

2012-08-20

Ritos Mačiliūnaitės ir Alberto Navicko premjeros Cėsyse [Klasikinė / Šiuolaikinė]


2012 m. rugpjūčio 12–20 dienomis kompozitoriai Rita Mačiliūnaitė ir Albertas Navickas dalyvavo VI-osiose tarptautinėse kompozitorių kūrybinėse dirbtuvėse Cėsyse, Latvijoje, kurių metu įvyko kūrinių „to be“ (R. Mačiliūnaitė) ir „meilės daina numeris aštuoniolika“ (A. Navickas) premjeros.

 

Šias kompozicijas po savaitės intensyvių kūrybinių mainų tarp kompozitorių, choro muzikantų ir dirigento atliko pasaulinį pripažinimą pelnęs Latvijos radijo choras, diriguojamas Kasparo Putniņšo (2009 m. choras koncertavo ir „Gaidos“ festivalyje). Koncerto programoje taip pat skambėjo kviestinių profesorių – Michaëlio Lévino, Toivo Tulevo ir Williamo Brookso – kūriniai.

 

Tarptautinės kompozitorių kūrybinės dirbtuvės Latvijoje – jau dešimtmetį kompozitoriaus Andrio Dzenīčio organizuojamas renginys, kuriame dalyvauti kviečiami garsūs pasaulio kompozitoriai bei šiuolaikinę muziką nuolat atliekantys kolektyvai. Ritos Mačiliūnaitės ir Alberto Navicko dalyvavimą šiose kūrybinėse dirbtuvėse parėmė Lietuvos kompozitorių sąjunga.

 

LKS inf.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).