Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Naujienos > Lietuvos kompozitorių sąjungai toliau vadovaus kompozitorė Zita Bružaitė
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

NAUJIENOS

2013-03-23

Lietuvos kompozitorių sąjungai toliau vadovaus kompozitorė Zita Bružaitėfoto: Martynas Aleksa

Šeštadienį, kovo 23 dieną įvyko 24-asis Lietuvos kompozitorių sąjungos suvažiavimas, kuriame išrinkta jos vadovybė. Suvažiavimas taip pat išklausė išsamias Sąjungos, jos padalinių veiklos, revizijos ir etikos komisijų ataskaitas, priėmė Prezidentei, Seimo Pirmininkui, Ministrui Pirmininkui ir Kultūros ministrui adresuotą rezoliuciją dėl būtinybės atnaujinti Valstybinės pensijos skyrimą Nacionalinės ir Vyriausybės kultūros ir meno premijų laureatams, kitiems Lietuvos kultūrai nusipelniusiems meno kūrėjams.

 

Iš pasiūlyto 21 kandidato į LKS tarybą slaptu balsavimu buvo išrinkti kompozitoriai Vaclovas Augustinas, Zita Bružaitė, Antanas Kučinskas, Faustas Latėnas, Gintaras Sodeika bei muzikologai Rūta Gaidamavičiūtė, Jūratė Katinaitė, Laimutė Ligeikaitė, Linas Paulauskis.

 

Taryba Kompozitorių sąjungos pirmininke perrinko kompozitorę Zitą Bružaitę, įgijusią didelį Sąjungos narių pasitikėjimą per savo pirmąją kadenciją.

 

MILC inf.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).