Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Lemon Joy


„Lemon Joy“, viena populiariausių lietuviškų grupių, susibūrusi devyniasdešimtųjų pradžioje ir vis dar aktyvi naujojo tūkstantmečio pirmajam dešimtmečiui persiritus į antrą pusę, gyvena dvigubą muzikinį gyvenimą. Viena vertus, „Lemon Joy“ yra melancholiško sintetinio pop-roko grupė, turinti keletą įsimintinų pop hitų ir penkis sėkmingus albumus (išleistus su pop scenai nebūdingomis ilgomis pertraukomis) savo arsenale ir galinti surinkti pilnus stadionus gerbėjų koncertuose. Kita vertus, grupės lyderiui Igoriui Kofui, nepakartojamo androginiško balso savininkui, akivaizdžiai nesvetima gotikinė pasaulėjauta, tad „Lemon Joy“ kartais pasirodo „tamsiosios muzikos“ festivaliuose, kur atlieka į platesnei auditorijai skirtų pasirodymų programas nepatenkančius kūrinius. 

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/lemonjoyband
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).