Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

IJO


Kūrybinę karjerą pradėjęs dark ambient, drum’n’bass ir drill’n’bass stilių sankirtoje, šiuo metu IJO linksta prie platesnei auditorijai labiau prieinamų easy listening, ambientIDM muzikos teritorijų (tiesa, vis tiek simpatizuodamas sunkesniems ir keistiesniems drum’n’bass stiliams). Tačiau ir kurdamas lengvesnę muziką, jis sugeba išsaugoti gerai atpažįstamą originalų ir įdomų skambesį, ateinantį iš ankstesnės stilistikos - visų pirma sinkopuotus poliritmus bei subtiliai komponuojamas atmosferas. Proveržiu jo karjeroje galima laikyti „Sutemose“ išleistą lengvą ir džiazuojantį minialbumą „The Driw Play“. Po šio įrašo pasirodymo IJO tapo „privalomu“ bene visų svarbiausių elektroninės muzikos bei audiovizualinio meno festivalių dalyviu, džiugindamas klausytojus savo gyvais pasirodymais.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.sutemos.net
www.myspace.com/theijo
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).