Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jeronimas Milius


Nuotrauka: Žilvino Pekarsko
Likimo ironija – sunkiojo metalo muzikai sielą pardavęs dainininkas Jeronimas Milius už jį aplankiusią publikos dėmesio bangą turi būti dėkingas popmuzikos šventove vadinamam Eurovizijos konkursui. Stipraus balso, charizmatiškas jaunas vokalistas su miuziklo estetiką primenančia daina „Nomads In The Night“ 2008-aisiais nacionalinės Eurovizijos atrankos finale nurungė keletą geriau žinomų dainininkų ir buvo išrinktas didžiausiame Europos konkurse atstovauti Lietuvai. Šis posūkis – netikėtas atlikėjui, iki tol labiausiai dominusiam alternatyvios muzikos klausytojus. 2003-aisiais grupėje „Soul Brothers“ pradėjęs dainuoti Jeronimas mokėsi vokalo paslapčių  iš žinomų šalies roko dainininkų Povilo Meškėlos ir Česlovo Gabalio, dainavo miuzikluose, keletui atlikėjų talkino kaip pritariantis vokalistas. Soul Brothers savo sugebėjimus išbandė funk ritmais persmelkto roko stiliuje, kol galiausiai apsistojo prie tradicinio sunkiojo metalo. Įvairiuose šalies festivaliuose ir konkursuose sėkmingai koncertavusi grupė 2007-aisiais dėl muzikantų užimtumo sustabdė veiklą. Ji atgimė, Jeronimui laimėjus kelialapį į Euroviziją – pasinaudojusi netikėtai gauta reklama, grupė pakeitė pavadinimą į „Soul Stealer“ ir išleido debiutinį, taip pat pavadintą albumą. Ritminga, geriausiomis metalo tradicijomis paremta muzika sulaukė dėmesio ne tik Lietuvoje – albumas platinamas daugelyje užsienio šalių. „Metalas – tikroji mano širdies muzika. Didžiausia mano svajonė – ne Eurovizija, o pasirodymai užsienio festivaliuose su savo grupe. O kada nors ateityje – koncertai pilnuose stadionuose“, - prisipažįsta J.Milius.


Interneto svetainė:
http://www.youtube.com/watch?v=wTanw-1I4o0
http://www.youtube.com/watch?v=FxO-CSOUhZg
Įžanga
Nuotraukos
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).