Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Oleg Molokojedov


Lietuvos džiazo scenos senbuvis, pianistas, klavišininkas ir kompozitorius. Groti džiazą Olegas Molokojedovas pradėjo dar 7-tame dešimtmetyje, 1966 m. debiutavo kaip lyderis. Nuo 1970 m. bendradarbiavo su Vladimiru Čekasinu, grojo įvairiuose jo ansambliuose nuo dueto iki bigbendo, ypač pagarsėjo kaip Čekasino kvarteto narys. 1989 m. prisidėjęs prie Vytauto Labučio trio, suformavo "Vilnius Jazz Quartet", tęsiantį ir plėtojantį GTČ trio suformuotas Vilniaus džiazo mokyklos tradicijas. Patyręs pedagogas, džiazo improvizacijos dėstytojas, jis inicijavo keletą "kartų" projektų su jaunesniosios kartos Lietuvos džiazo muzikantais. Olegas Molokojedovas komponuoja, yra sukūręs įsimintinų džiazo temų. Šalia kūrybinės veiklos jis reiškiasi ir kaip publicistas bei lektorius.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

ethnojazz.lt - TŪb-ArA-Ga (846.12 kb)
Oleg Molokojedov - Dialogai (922.04 kb)
Labutis Jazz Quartet
Vytautas Labutis. Lamento Bolero (fragm.), Vilnius City Jazz 2005

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).