Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Mountainside


„Mountainside“ yra, ko gero, viena įdomiausių Lietuvos roko grupių. Pateisindami savo pavadinimą, jie išsiskiria muzikiniame kraštovaizdyje kaip status kalnas. „Mountainside“ monolitas, sulydytas iš įvairių gitarinės muzikos stilių – nuo stoner iki psichodelinio roko – nepanašus į nieką kitą. Rodos, jie jau tapo įprastiniais pretendentais į geriausios roko grupės titulą įvairiuose lietuviškuose alternatyvios muzikos apdovanuojimuose. 2007-ųjų pavasarį grupė išleido ilgai lauktą naują albumą „All About Time“, kuriam, priešingai, neteko ilgai laukti teigiamo gerbėjų ir kritikų įvertinimo, nes jame pilnai atsiskleidė stipriausios „Mountainside“ pusės. Visgi ypatingą jų muzikos galią geriausia pajusti gyvai – juk ir kalnus geriau pamatyti pačiam, negu nuotraukoje.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.mountainside.lt
www.myspace.com/kaunorokeriai
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).