Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rasa ir Jonas


Du jauni ambicingi dainininkai išgarsėjo 2006 metais vykusiame TV muzikiniame realybės šou projekte "Dangus" ir netrukus tapo populiarūs ne tik tarp jaunimo. Debiutiniam albumui "Saulala raudona" balsingas duetas pasirinko etninę tematiką, padedami populiarios muzikos prodiuserių jie savitai aranžavo liaudies dainas. Šiuolaikiško skambesio albumas ir titulinė jo daina "Saulala raudona" plačiai nuskambėjo radijo stotyse ir Rasa su Jonu tapo publikos  numylėtiniais įvairiuose renginiuose bei festivaliuose. Abu dainininkai taip pat koncertuoja atskirai, Jonas Čepulis yra išleidęs solinį dainų diską "Savas. Nesvetimas", o Rasa Bubulytė dalyvauja įvairiuose džiazo, folkloro, world muzikos projektuose. Alternatyvus duetas 2007 metais žada įrašyti naują albumą, kuriame naujai suskambės tarpukario dainos.

Ugnius Liogė


Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Saulala raudona - Teka saulė (1.03 mb)
Saulala raudona - Čiulba ulba (feat.Svaras) (1.16 mb)
Saulala raudona - Anoj pusėj Nemuno (1.06 mb)
Saulala raudona - Saulala raudona (1.16 mb)
VIDEO: Teka saulė
muzika: Art G. / liaudies. Iš albumo: Saulala raudona. Muzikinė partija, 2006.

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).