Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

.D.S..


Atėję į nepriklausomo roko sceną tyliai ir nepretenzingai, atsiradę tarsi iš niekur, be garsių muzikinės revoliucijos pažadų ar parodomųjų kategoriškų pasisakymų apie Lietuvos muzikos situaciją, „.D.S..“ kol kas yra bene vieninteliai savo lygoje. Daug nekalbėdami, jie pasirodo viename alternatyvios muzikos festivalyje po kito, rengia koncertus, savo jėgomis leidžia riboto tiražo įrašus ir pritraukia nepriklausomos muzikos autoritetų dėmesį. Žodžių nėra ir trijulės muzikoje – vokalo atsisakymas ir susitelkimas į ilgas, tamsokas, abstrakčias ir labai techniškai atliktas instrumentines kompozicijas liudija siekį išvengti perdėto konkretumo ir „ideologinio krūvio“, neretai atsirandančių dainų tekstuose. Tačiau būtų sunku teigti, kad atmosferinė „.D.S..“ muzika yra nebyli.

Jurij DobriakovInterneto svetainė:
www.myspace.com/dalsegnoband
Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Distance (3.13 mb)
Perception (2.8 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).