Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Linas Adomaitis


Dainininkas, prodiuseris, kompozitorius, aranžuotojas, dėstytojas, soulo ir r'n'b atlikėjas Linas Adomaitis gerai žinomas nuo 1996-ųjų, kai subūrė didelės sėkmės sulaukusį kvartetą „L+”. Po keleto metų šiai grupei iširus, atlikėjas išleido solinį albumą slapyvardžiu Adoms, dainavo miuzikluose, įkūrė fanko ir džiazo kokteilį grojusią grupę „UAB Music“, tarp kurios projektų – originalių kūrinių albumas „Nr.1” ir Stevie Wonderio bei grupės „The Beatles“ repertuaro interpretacijos. Kartu su vokaliste Simona Jakubėnaite 2004-aisiais atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse, įrašė dainą su šio renginio laimėtoja ukrainiete Ruslana, dalyvavo ir laimėjo prizus festivaliuose Latvijoje, Maltoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Kipre, Čekijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse. Kauno J.Gruodžio konservatorijos estrados ir džiazo katedrai vadovaujantis muzikantas 2012-aisiais išleido albumą „Floating To You“, kurio net keletas dainų tapo hitais. Tų pačių metų pabaigoje kūrybos jubiliejų jis paminėjo koncertiniu albumu ir DVD „15 metų scenoje“, o 2014-aisiais imsis dar vieno nuotykio – rudenį pasirodys naujas Lino albumas „Laiko mašina“, kurį atlikėjas pristatys koncertų serija su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru.


Interneto svetainė:
www.adomaitis.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).