Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Advent of Angels


„Advent of Angels“, Rodiono Kolomino (sėkmingų lietuviškų roko grupių „Merlin“ ir „Land“ įkūrėjo) inicijuotas tarptautinis vienos dainos trio projektas, yra tikras skaitmeninės eros vaikas. Nors to paties pavadinimo prieš karą nukreiptoje kompozicijoje skamba trys – „Land“ vokalisto ir dviejų kitų dainininkų, islando Fridriko Omaro ir malajo Isaaco Limo – balsai, trijulei neteko susitikti gyvai; jie bendravo tik internetu. Tačiau įkvepianti, pakili daina skamba taip, lyg visi trys būtų dainavę vienoje studijoje, puikiai jausdami vienas kito energiją. „Advent of Angels“ yra išties išskirtinis poproko su misija pavyzdys. Dėja, 2009-ųjų sausį Rodionas Kolominas pasitraukė iš gyvenimo, todėl belieka tik spėlioti, kiek panašių vaisingų bendradarbiavimų galėtų inicijuoti šis talentingas ir veiklus muzikantas.

Jurij Dobriakov 


Interneto svetainė:
www.landband.net
www.myspace.com/fridriksings
www.myspace.com/eeisaaclim
Įžanga
Nuotraukos
Pavyzdžiai

Advent of Angels (4.62 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).