Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Alanas Chošnau


Nuo 1992 metų populiarus Alanas Chošnau – Lietuvos scenos džentelmenas. Grupė „Naktinės personos“, kurioje karjerą pradėjo lietuvių ir irakiečių kraujo turintis dainininkas, praėjusiame dešimtmetyje kartu su „Foje“ buvo ryškiausi šalies jaunimo muzikinio skonio formuotojai. “Depeche Mode” stiliaus elektroninį skambesį į akustinį roką iškeitęs duetas iširo 2001-aisiais. Solinę karjerą pradėjęs Alanas pasuko į romantišką popmuziką, savo dainose nevengdamas rytietiškų motyvų. Jau pirmasis solinis albumas „Pusiau atmerktos akys“ (2003) suteikė dainininko karjerai naują pagreitį, užkariavo vyresnės auditorijos simpatijas, o daina „Laiškas ant sniego“ tapo vienu populiariausių metų kūrinių. Alanas 2006-aisiais dalyvavo Karlshamno dainų festivalyje (Švedija), „Radiocentro“ apdovanojimų ceremonijoje buvo pripažintas metų atlikėju, o Eurovizijos konkurso atrankoje sulaukė puikių įvertinimų, pristatęs su JAV prodiuseriais sukurtą r'n'b ritmais persmelktą dainą „The Heat“. 2007-aisiais atlikėjas nustebino klausytojus eksperimentais su šokių muzika albume „Aš kaip ir tu“. 2009-aisiais jis pateikė ne mažiau intriguojantį albumą „Geri laikai“ – padedamas vieno geriausių šalies prodiuserių Mario Basanov, sukūrė moderniai skambančias dainas, atiduodančias duoklę „Yazoo“, „Erasure“ ir kitų devintojo dešimtmečio elektroninės muzikos žvaigždžių idėjoms.


Interneto svetainė:
www.alanas.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Aš kaip ir tu - Už sapnų (987.46 kb)
Aš kaip ir tu - Be tavęs (1.12 mb)
Aš kaip ir tu - Vien tik tau esu (1.16 mb)
Aš kaip ir tu - Mama say (1.14 mb)
The Heat (1.03 mb)
muzika ir žodžiai: Alanas Chošnau, Eric L., Slavic L., Gravity

Iš dangaus - Meilė tau (1.05 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).