Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Antis


Daugiau nei tiesiog roko grupė, tikras reiškinys. Taip vadinama grupė „Antis“, kurios sugrįžimas į sceną 2007-aisiais pateikė vieną įdomiausių pastarojo dešimtmečio Lietuvos scenos siurprizų. Keletą albumų išleidusi, grimu ir teatrališkais pasirodymais publiką stebinusi, legendiniuose „Roko maršuose“ dalyvavusi grupė iširo 1990-aisiais po gastrolių JAV, kurių metu grojo ir legendiniame Niujorko klube CBGB. 2003-aisiais „Antis“ atsikūrė keletui pasirodymų ir nufilmavo koncertinį DVD „Antis gyva“. 2007-aisiais grupė netikėtai paskelbė atnaujinanti kūrybinę veiklą. Grupės sugrįžimo albumas „Ančių dainos“, kurio tekstuose Algirdas Kaušpėdas išjuokė savo, kaip roką dainuojančio turtus susikrovusio verslininko, padėtį, sulaukė palankių kritikų ir publikos įvertinimų. Ne mažesnį entuziazmą sukėlė „Zuikis Pleibojus“ (2009)– iš naujų kūrinių sudarytas miuziklas. 2013-ieji atnešė dar vieną grupės aktyvumo protrūkį – su grupės „Skamp“ nariu Viktoru Diawara įrašytas albumas „Baisiai džiugu!“. Katedros aikštėje 2013-ųjų rudenį surengtas teatrališkas koncertas išleistas dvigubame albume „2xAntis”. 2014 m. muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. „Antis“ buvo pripažinta geriausia roko grupe, o taip pat gavo specialų apdovanojimą už nuopelnus muzikai. 2014 -aisiais grupė mini trisdešimtmetį – ta proga dviejose didžiausiose šalies arenose rengia šventinius koncertus „Zombiai atrieda, atidunda!“.


Interneto svetainė:
www.antis.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Kažkas atsitiko (1.38 mb)
muzika ir žodžiai: Algirdas Kaušpėdas

Zuikis Pleibojus - Laiko nėra (1.83 mb)
Zuikis Pleibojus - Sparnai (2.01 mb)
Ančių dainos - Mes rimti! (1.19 mb)
Ančių dainos - Girtuoklis (1.31 mb)
Ančių dainos - Auksinis Buda (1.35 mb)
Ančių dainos - Dėmė (1.17 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).