Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Ashtrey


Tikėjimo įkvėpta „Ashtrey“ muzika turi pakankamai galios, kad taptų dvasinio atbudimo katalizatoriumi (beje, jų organizuojamas kasmetinis tarptautinis krikščioniško roko festivalis taip ir vadinasi – „Atbudimas“). Grupės pavadinimas, kurį galima išversti kaip „Peleninė“, tariamas beveik taip pat, kaip ir lietuviškas žodis „aštriai”, ir panašu, kad neatsitiktinai. Muzikos aštrumas leidžia „Ashtrey“ būti siejamiems ne tik su šiuolaikinės krikščioniškos, bet ir apskritai alternatyvios muzikos scena, akivaizdžiai traukdamas roko gerbėjus, suvažiuojančius į tokius kultinius renginius, kaip „Roko naktų“ festivalis (kuriame grupei teko koncertuoti). Tačiau jų muzika nesvetima ir platesnei auditorijai: 2006 m. „Ashtrey“ pelnytai atiteko populiariosios TV laidos „Lietuvos dainų dešimtukas“ Metų debiuto titulas, o kitais metais su daina „The Green Sun“ grupė pateko į „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalą. 2005 m. Vokietijoje įrašytas debiutinis ir kol kas vienintelis albumas „Let’s break the walls“, raginantis griauti sienas tiek tikėjime, tiek muzikoje.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.ashtrey.lt
Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Green Sun (1.1 mb)
muzika: Ashtrey; žodžiai: Rita Naujokaitytė

Windows to the World (1.15 mb)
muzika: Ashtrey; žodžiai: Rita Naujokaitytė

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).