Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Backpackers


Sunku būtų rasti labiau tinkamą laiką projektui „Backpackers“. Nuostabi backpacking’o – kelionės po pasaulį vien su kuprine, be ypatingo „turistinio” komforto – kultūra vis labiau skinasi kelią į jaunųjų lietuvių širdis. Tačiau iki šiol trūko vieno dalyko: gero lietuviško garso takelio pasaulio įvairovės tyrinėjimui. Labiausiai tam tinka muzika, atsiradusi iš pačios tokių kelionių patirties – nuoširdžios dviejų gyvos muzikos propaguotuojų ir prisiekusių keliautojų Lino Adomaičio ir Hokšilos Andrade, nuo šiol žinomų kaip „Backpackers“, dainos. Neabejingi ir pastabūs „kuprinių riteriai” dainuoja apie tai, su kuo dažnai tenka susidurti nukeliavus toliau nuo Europos: nesibaigiantį karą, nelygybę ir nenugalimą santaikos troškimą.

Jurij Dobriakov 


Interneto svetainė:
http://backpackers.frype.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).