Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Beissoul & Einius


Dainininko Beissoul (tikrasis vardas – Artūras Žabas) ir prodiuserio Einiaus Jaručio duetas – viena stilingiausių ir įdomiausių Lietuvos elektroninės popmuzikos grupių. Beissoul vardą klausytojai įsiminė dar prieš keletą metų – kai televizijoje pasirodęs dainininkas nustebino neįprastu balsu. Pasipylė spėliojimai apie neįprastą dainavimo techniką, bet atlikėjas tvirtina, jog tai – natūralus jo vokalas. Jo ir Einiaus duetas stiprų šuolį į priekį atliko, iširus grupei „MuseIQ“, kurioje abu atlikėjai muzikavo. Neįprastas įvaizdis, apranga, tamsios nuotaikos vaizdo klipai ir teatrališki pasirodymai (Beissoul yra diplomuotas pantomimos aktorius) sustiprino melodingos dueto muzikos kuriamą įspūdį. Dar neišleidę debiutinio albumo, atlikėjai jau rengė koncertus didžiausiuose Lietuvos festivaliuose ir neįprastose erdvėse – pavyzdžiui, Šv.Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, kurioje vykstančių renginių publika nėra pripratusi prie elektroninės muzikos. 2014-ųjų kovą duetas išleido pirmąjį albumą „Laikas Paikas“ (su hitais „Summerrain“ ir „Kaip tu ir sakei“), kritikų iškart paskelbtą vienu stipriausių šių dienų Lietuvos popmuzikos darbų. Albumo pristatymas įvyko festivalyje „Tallinn Music Week“, netrukus duetas sulaukė kvietimų koncertuoti ir Didžiojoje Britanijoje, Gruzijoje, Ukrainoje. Beje, pastarojoje šalyje – dainininko Beissoul šaknys, tad mažai kas nustebo, kai 2014-ųjų rudenį duetas įrašė dainą ir ukrainiečių kalba. Dar daugiau koncertų, kūrybinių staigmenų ir bandymų prasiskverbti į užsienio rinkas – tokie dueto svarbiausi tikslai 2015-iesiems.


Interneto svetainė:
www.facebook.com/Beissoul.Einius
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Bright U (1.46 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).