Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Bekešo vilkai


„Bekešo vilkai“ yra tai, kas išeina, kai talentingi jaunuoliai, išaugę be galo įkvepiančioje aplinkoje – Vilniaus Monmartru kartais vadinamame Užupyje – susiburia ir paverčia šį įkvėpimą muzika. Galima išvaikščioti Užupį skersai ir išilgai, ir visgi nerasti jo kerinčio žavesio šaltinio. Tikėtina, kad jis paslėptas kažkur slaptuose užkampiuose ir nuošaliose menininkų studijose – o geresnę vietą „Bekešo vilkų“ repeticijoms vargu ar įmanoma rasti. Jų jaunatviškas džiazo, fanko ir roko kokteilis persmelktas subtilaus bohemiškumo, todėl „Bekešo vilkų“ geriausia klausytis jaukiose kavinėse, pamėgtose jaunų menininkų ir originalios gyvos muzikos mėgėjų – ten, kur muzikantai yra arčiausiai klausytojų. Tačiau jie nevengia ir platesnės auditorijos – 2007-siais užėmė trečią vietą svarbiame konkurse „EuroRock“, 2008-siais dalyvavo konkurse „Qashqai Urband Playground“, ir tais pačiais metais jų muzika pagaliau pasiekė radijo klausytojų ausis.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/bekesovilkai
Įžanga
Biografija
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Funkas aktų salėje (DJ version) (3.51 mb)
muzika ir žodžiai: Jievaras Jasinskis

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).