Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Biplan


90-ųjų pabaigoje „Biplan“ grojo lietuvišką lengvo britpopo versiją, paįvairintą „vietiniais” elementais. To periodo vaisiumi tapo keletas įsimintinų hitų, sėkmingų didžiąja dalimi dėl labai paprastų, tačiau gražiai skambančių priedainių. Toliau sekė keli metai, kai grupė neišleido ne vieno naujo albumo, vietoj to kiekvienais metais įrašydama po „topinį“ singlą. 2005-siais pagaliau išleistas naujas albumas „Chuligans“ atskleidė naują Biplanų veidą – žymiai maištingesnį, išdaigesnį ir įmantresnį. Jų naujas skambesys lygiavosi į naująjį išradingą ir šokiams tinkantį indie roką, užkariaujantį Vakarų sceną. Jame atsirado vietos ir užkrečiantiems garažinio roko rifams, ska, balkaniškam džiazui „a la Bregovic“, ir net gotikinio roko melancholijai. O štai naujausias rokerių opusas – 2009-ųjų pradžioje išleistas „Nuodai P.S. Lyg paskutinį kartą“ jau tituluojamas brandžiausiu jų darbu. Ir tai tikrai ne paskutinis kartas.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://www.biplan.lt
http://www.myspace.com/biplan
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Diena naktis (1.14 mb)
Muzika ir žodžiai: Biplan

Chuligans - Singapūras (1.1 mb)
Chuligans - Pusvalandis (959.65 kb)
Chuligans - Šok ir nesustok (998.84 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).