Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Brainers


Šiauliai jau seniai garsėja kaip Lietuvos alternatyvaus roko miestas. Britų muziką įsimylėjusi ketveriukė „Brainers“ šio įspūdžio tikrai nesugadins. 1996 metais vienoje Šiaulių mokyklų susibūrusi grupė pasižymi kantrybe – pirmojo albumo dainas ji brandino bei koncertuose šlifavo visą dešimtmetį. Užtat 2006-aisiais išleistas pirmasis Brainers albumas „Disco Balls“ mėgstantiems šiuolaikinį roką tapo kone metų įvykiu. Įrašas, kurio suvedimas buvo patikėtas Didžiosios Britanijos specialistams, sulaukė dėmesio – dainos „Superman“ ir „Something New“ tapo roko klubuose šėlstančio „neformatinio“ jaunimo himnais. Lietuvos ir Latvijos roko festivalių senbuviais jau tapę „Brainers“ neslepia savo simpatijų „Oasis“ ir „The Kinks“. Šiauliečių dainos Lietuvos muzikiniam žemėlapiui suteikė naujų spalvų – 2006-aisiais tai buvo bene vienintelis mūsų šalies atlikėjų albumas, prie kurio galima drąsiai lipdyti etiketę britpop.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/brainers
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).