Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Colder


Melodingą roką (kuriame jaučiama „Keane“ ir „Reamonn“ įtaka grojančią grupę „Colder“ 2004-aisiais įkūrė buvęs kolektyvų „Bestia“ ir „Insight“ vokalistas bei gitaristas Vaidas. Jau pirmoji daina „Follow“ sulaukė didelio susidomėjimo, tačiau netrukus grupės veiklą pristabdė sunki dainininko patirta trauma, nutraukusi „Colder“ koncertinę veiklą beveik metams. Po kelių sudėties pasikeitimų 2005-aisiais grupė grįžo į sceną - kūrinys „Follow“ skambėjo Rusijos ir Ukrainos radijo stotyse, pastarojoje šalyje buvo nufilmuotas ir dainos vaizdo klipas. 2006-aisiais grupė sudalyvavo „Baltic New Music Chart“, koncertavo Latvijoje.

 


Interneto svetainė:
www.coldermusic.com
www.myspace.com/coldervaidas
Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Nobody Can Stop Us (1.27 mb)
muzika ir žodžiai: Vaidotas Valančius

Follow (858.84 kb)
muzika ir žodžiai: Vaidotas Valančius

Life Behind the Mirror (1001.9 kb)
muzika ir žodžiai: Vaidotas Valančius

Tonight (1.05 mb)
muzika ir žodžiai: Vaidotas Valančius / 2005, Koja Records Group

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).