Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Colours of Bubbles


„Colours of Bubbles” atstovauja naujausiai Šiaulių gitarinių grupių, kuriomis šis miestas jau seniai garsėja (prisiminkime „Bix”, „Brainers” ir „Axis”), kartai. Tačiau šįkart jų grojama muzika yra ne postpankas su fanko priemaišomis, britpopas ar elektrorokas, o šviežias indie, derinantis alternatyvaus country motyvus su šiuolaikinio rokenrolo veržlumu. Likdami ištikimi savo muzikinėms ištakoms, „Colours of Bubbles” visus savo kūrinius atlieka tik anglų kalba. Šiek tiek stebina tai, kad grupėje yra du stiprūs ir labai skirtingus balsus turintys vokalistai (bosistas Paulius ir gitaristas Julijus), kas leidžia „Colours of Bubbles” keisti dainų stilių tiek įrašuose, tiek grojant gyvai. Kalbant apie gyvus pasirodymus, „burbulai“ jau surengė daugiau nei 100 koncertų ir dalyvavo keliuose festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje. Jų pirmas minialbumas, „Today I Am Feeling Better Than Ever”, išleistas 2010 m., tapo šio grupės veiklos periodo kulminacija.

Jurij Dobriakov
 


Interneto svetainė:
www.coloursofbubbles.com
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).