Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Donatas Montvydas


Donatas Montvydas (užsienyje naudojantis Donny Montell slapyvardį) – vienas Lietuvoje mėgstamiausių jaunosios kartos popmuzikos dainininkų. 2013-ųjų pradžioje jis laimėjo net keturis M.A.M.A. apdovanojimus – tarp jų ir Metų atlikėjo bei Metų albumo. Tai atspindi populiarumą, kurį dainininkas sukaupė vos per keletą karjeros metų. Būdamas 21-erių, jis dalyvavo populiariame TV konkurse „Lietuvos dainų dešimtukas“ - ir tapo jo laimėtoju. Netrukus jis publiką nustebino dar kartą – laimėdamas pagrindinį prizą Baltarusijoje vykstančiame konkurse „Slavianskij bazar“. Išmėginęs jėgas projekte, kuriame dainavo savo dievuko Michaelo Jacksono dainas, Donatas pasuko į originalią solinę kūrybą, kuri jau įamžinta dviejuose albumuose – „Donny Montell“ (2012 m.) ir „Norim dar“ (2013 m.). Pastarąjį darbą, kuriame skamba į klubinę šokių muziką orientuoti kūriniai, įrašyti padėjo patyrusių prodiuserių komanda „One Element“. 2012-aisiais dainininkas atstovavo Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse Azerbaidžane, kuriame pateko į finalą, metais anksčiau pasirodė tarptautiniame konkurse „New Wave“ Jūrmaloje. Keletą vaizdo klipų sukūręs dainininkas rengia ambicingus koncertus – 2013-uosius baigė pasirodymu, kuriame dainavo su keliolikos muzikantų grupe. Tais pačiais metais prie savo darbų sąrašo jis pridėjo ir teisėjo bei mokytojo darbą populiariame TV šou „Lietuvos balsas“. „Svajoju apie „Grammy“ apdovanojimą. Net jei tai neatrodo realu, turiu to siekti“, - sako Donatas, garsėjantis ir kaip vienas darbščiausių Lietuvos atlikėjų.


Interneto svetainė:
www.donatasmontvydas.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Bad Choice (1.46 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).