Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

dr. Green


Žymiausią Lietuvos punk-ska grupę „dr.Green“ 1996 metais subūrė „WC News“, „Turboreanimacija“ ir kitų žinomų alternatyvios scenos kolektyvų nariai. 1997-aisiais Lietuvos blogiausių grupių festivalį laimėję muzikantai tais pačiai metais pristatė pirmąjį albumą „Ska'n'go“. Koncertai Vilniaus neformalios muzikos lopšiu tapusiame klube „Geležinis kablys“ grupę pavertė šalies nepriklausomos scenos lyderiais. Punk estetikos įtakoti „dr.Green“ antrame albume „The Sounds Of Black & White Radio“ (1999 m.) demonstravo posūkį į melodingesnę muziką. 2002-aisiais išleistas albumas „Purvas“ ir grupės suburtas do it yourself kultūros centras „Green“ įtvirtino muzikantų, kaip hardcore judėjimo vėliavnešių, statusą. Už saviraiškos laisvę, marihuanos legalizavimą ir prieš fašistines idėjas pasisakantys „dr.Green“ 2007-aisiais laimėjo Lietuvos alternatyvios muzikos apdovanojimą kaip geriausia metų punk grupė ir išleido naują albumą „Culture Repair“. Grupės kūryba sulaukė susidomėjimo už Lietuvos ribų - jį skatino koncertai Suomijoje, Ukrainoje, Italijoje, Prancūzijoje, Olandijoje. „dr.Green“ albumai platinami Suomijoje, Anglijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir kitose šalyse.


Interneto svetainė:
www.hardcore.lt/drgreen
www.myspace.com/drgreenband
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).