Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Easy


„Easy“ yra viena iš vos kelių lietuviškų grupių, sugebėjusių „parduoti” savo video klipo idėją neseniai įkurtam „MTV Baltic” ir patekti į reiklios muzikos televizijos eterį. Eklektiškas „Easy“ skambesys yra vienas geriausių indie roko pavyzdžių; jame yra subtiliai įpintų ritmiško post-panko, melancholiško skandinaviško roko ir netgi energingo bliuzroko elementų. Originali muzika, įdomus „drumzlinas" grupės lyderio Ernio vokalas ir įžūli rokenrolinė laikysena pelnė ketvertukui lietuviško roko vilties titulą. Dėsninga, kad pirmą kartą „Easy“ gyvai pasirodė „John Peel Day” renginyje, skirtame legendinio nepriklausomos roko muzikos gurmano ir populiarintojo atminimui.

Jurij Dobriakov


Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Tomorow (1.01 mb)
Shine love (1.13 mb)
Till the end (1.14 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).