Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Edgaras Lubys


2003-aisiais išgarsėjęs Klaipėdos dainininkas ir dainų kūrėjas Edgaras Lubys – svajingos skandinaviško stiliaus popmuzikos ambasadorius Lietuvoje. Amberlife'as (toks buvo nuo karjeros pradžios atlikėjo naudotas slapyvardis) jau pirmąja į viešumą paleista savo daina „My Way“ užkariavo gerbėjų simpatijas, o 2004-aisiais „Bravo“ apdovanojimų ceremonijoje jau buvo pripažintas geriausiu metų debiutantu. Atlikėjas negaili pastangų išgarsėti už Lietuvos ribų – jo 2004-ųjų Eurovizijos atrankai sukurtos dainos „In Your Eyes“ vaizdo klipas buvo sukamas Švedijoje, patį kūrinį parašė švedų prodiuserių komanda, pats Amberlife'as šią dainą pristatė Švedijos miesto Karlshamno dainų festivalyje. 2004-ųjų pabaigoje atlikėjas išpopuliarėjo Latvijoje – kartu su šios šalies žvaigžde Ladybird įrašytos dainos „My Lover's Gone“ dėka. Dainininko biografijoje – ir koncertai kartu su įvairių žanrų užsienio žvaigždėmis, nuo rokerių „Nazareth“ iki „Roxette“. 2010-aisiais internete Amberlife'as išplatino minialbumą „Live At Home“, o 2011-aisiais išleido albumą „Missing.lt“, prisidėjusį prie kampanijos, siekiančios padėti be žinios dingusių žmonių artimiesiems. Albumas simbolizavo atsisveikinimą su Amberlife'o slapyvardžiu – 2013-aisiais dainininkas grįžo kaip naujo projekto „Feral“, suburto kartu su žinomu švedų garso režisieriumi Stefanu Bomanu, lyderis. Grupė išleido minialbumą „Soulstarving“, gerai įvertintą kritikų. 2014-aisiais Edgaras Lubys žengė naują karjeros žingsnį – savo tikruoju vardu įrašė rudenį planuojamą išleisti albumą, kuriame skambės kūriniai lietuvių kalba.


Interneto svetainė:
www.facebook.com/EdgarasLubys
www.youtube.com/watch?v=R1VhZ3P66Z0
www.youtube.com/watch?v=QecgspJlfyY
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

The Music Wont' Stop - Cold Children's Heart (1.18 mb)
The Music Wont' Stop - I Will Be There (1.09 mb)
In Your Eyes (1.01 mb)
muzika: Bobby Ljunggren & Marcos Ubeda; žodžiai: William Butt

In My Life - My Lover's Gone (duet with Ladybird) (1.15 mb)
My Way - My Way (922.1 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).