Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Freaks On Floor


„Grojame tai, kas mums malonu“ - šykščiai savo stilių apibūdina vilniečių roko grupė „Freaks On Floor“. Susibūrusi 2007-ųjų vasarą, ši komanda greitai įgijo ištikimą klausytojų ratą, pasiilgusi vakarėliams skirtos muzikos „be stabdžių“. Vokalisto Justino Jaručio charizma, įdomios kompozicijos ir grupės skleidžiama energija jau 2008-aisiais „Freaks On Floor“ pelnė konkurso „Eurorock“ pagrindinį prizą ir kvietimą dalyvauti jaunų muzikantų seminare Anglijoje, Prancūzijoje bei Vokietijoje, o taip pat teisę pasirodyti tuo metu stambiausiame Lietuvos muzikos festivalyje „Be2gether“. 2009-aisiais grupė gastroliavo su kolektyvu „TWNKL“ ir laimėjo geriausių muzikos naujokų prizą „Pravda“ apdovanojimų ceremonijoje, pelnydama palyginimus su britais „Placebo“ ir amerikiečiais „Red Hot Chili Peppers“. Tačiau patys „frykai“ stengiasi nepataikauti madoms ir kurti muziką, kuri netelpa į žanrų rėmus. 2010-aisiais grupė išleido pirmąjį albumą „Freaky Wonder“, palankiai sutiktą roko gerbėjų. Antrasis diskas „Hello Girls!“ (pasirodęs 2011-ųjų pabaigoje) atnešė grupei didelę pripažinimo bangą – Lietuvos muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. „Freaks On Floor“ dvejus metus iš eilės (2012 ir 2013 metais) buvo pripažinta geriausia šalies roko grupe. Po koncertų turų Lietuvoje grupė padarė pauzę – vokalistas Justinas Jarutis įrašė dainą su šokių aikštelių dievukais „Radistais“, su grupės „Rasabasa“ nariu Snorre Bergerudu sukūrė muzikinį projektą „Lipstick For Men“. Šiuo metu „Freaks On Floor“ ruošia trečiąjį albumą, kurį ketinama išleisti 2014-aisiais.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/freaksonfloor
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Symphony About A Good Man (1.53 mb)
muzika: Freaks On Floor; žodžiai: Justinas Jarutis, Andrė Jarutytė

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).