Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gerri Pavloff


Gerri Pavloff (Žeraldas Povilaitis) kuria muziką brandžiam muzikiniam skoniui. Ilgą laiką buvęs vienas labiausiai Lietuvos atlikėjų pamėgtu prodiuseriu, aranžuotoju ir kompozitorium, neseniai Gerri atskleidė dar vieną savo talento pusę. „Rebellious International“, jo gyvo garso muzikinis projektas, kuriame dalyvauja garsūs vilniečiai instrumentininkai, rodo, kad Gerri Pavloff yra talentingas dainų autorius, vokalistas ir pianistas. Šioje muzikoje nėra jokių ekscesų – ji patraukli kokybe, meistriškumu, nepriekaištingomis elegantiškomis aranžuotėmis. Dovydas Bluvšteinas, įtakingas muzikos kritikas, pavadino šio projekto kompozicijas „šiuolaikine muzika suaugusiems“, turėdamas galvoje ne tiek klausytojų amžių, kiek išlavintą skonį. Be to, Gerri Pavloff, parašęs muziką ne vienam filmui, 2008-siais pats išbandė kino režisieriaus vaidmenį ir nufilmavo komediją „Penkių dienų avantiūra“, kurios stilingas garso takelis, savaime aišku, sukurtas jo paties.

Jurij Dobriakov


Įžanga
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Destinies (1.12 mb)
How will I find my road (1.28 mb)
Wide sky (1.22 mb)
Dream about you (1.01 mb)
Unicorn (1.05 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).