Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

G&G Sindikatas


„G&G Sindikatas“ pelnytai yra Lietuvos hiphopo bendruomenės vėliavnešiai. Provokuojantys, novatoriški ir įtaigūs, per pusantro dešimtmečio jie nuėjo ilgą kelią nuo tamsių rūsių iki sausakimšų stadionų. „G&G Sindikatas“ – tai trys MC (Svaras, Pushaz ir Kastetas), triskart Lietuvos DMC čempionato nugalėtoju tapęs DJ Mamania ir prodiuseris Donciavas, kuriantis muziką daugumai Lietuvos hiphopo atlikėjų. Grupė jau spėjo išleisti 4 oficialius albumus ir 1 „pogrindinį“ mini albumą, o bendras šių įrašų pardavimų skaičius yra gana įspūdingas 3 milijonų gyventojų šaliai. „G&G Sindikato“ intelektualūs ir socialiai angažuoti tekstai, atspindintys visuomeninio aktyvizmo pozicija, kalba apie sunkiausius ir tikriausius dalykus. Šioje muzikoje nėra vietos pigiems dirbtiniems papuošalams; ji griebia už gerklės be jokių kompromisų ir verčia vienyti gretas. Ir tokia pozicija įtikina ne tik „pogrindį“: „Radiocentro“ apdovanuojimuose „Apdo 2009“ „G&G Sindikato“ kūryba buvo tituluota geriausia 2008 metų „miesto muzika“.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://www.sindikatascom
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Failai
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).