Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Golden Parazyth


Nuotrauka: Tomas Savickis

Beveik iš niekur Lietuvos elektroninės muzikos scenoje 2005 m. atsiradęs Golden Parazyth netrukus tapo vienu labiausiai garbinamų elektroninės muzikos kūrėjų ir jau spėjo išleisti debiutinį albumą „Apartment of Steel“, itin šiltai sutiktą klausytojų. Jo muzikos pagrindas - tamsus atmosferinis electro, išraižytas „aštuonių bitų muzikos“, IDM, laužytų ritmų ir ambient elementų. Ypač įdomus yra unikalus atlikėjo balsas, kuris reverberacijose skendi beveik visose kompozicijose ir skamba beveik kaip indie roko vokalas. Golden Parazyth dainuoja ir savo gyvų pasirodymų metu, tuo neabejotinai išsiskirdamas iš daugelio kitų lietuvių elektroninės muzikos kūrėjų. Jo vaizdingi ir nuoširdūs tekstai, dainuojami nepriekaištinga anglų kalba, dar labiau pabrėžia Golden Parazyth muzikos grožį.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.facebook.com/GoldenParazyth
soundcloud.com/golden-parazyth
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Regatta of Happiness (1.42 mb)
muzika / žodžiai: Golden Parazyth

Apartment Of Steel - Boy in the Space (1.13 mb)
Apartment Of Steel - Last Rainbow (1.26 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).