Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gyvai


Daugumai lietuvių krikščioniška muzika asocijuojasi ne su alternatyviąja kultūra, o su liturgija ir sakralinėmis giesmėmis. Tuo labiau Lietuvos muzikiniame horizonte išsiskiria roko grupė „Gyvai“, kurios skambesys tęsia Vakarų krikščioniškos alternatyvios muzikos tradicijas. „Gyvai“ neabejotinai sudomins mėgstančius intelektualų melodingą roką ir emocionalų bei stiprų vokalą (dainuojančius lietuvių bei anglų kalbomis). „Gyvai“ koncertuoja pogrindiniuose roko klubuose ne mažiau sėkmingai, nei bažnyčiose. Keli laimėti tarptautiniai alternatyviosios muzikos apdovanojimai taip pat liudija, kad grupės aktualumas toli gražu neapsiriboja lietuviška muzikine scena ir krikščioniška bendruomene. O 2009-ųjų pavasarį „Gyvai“ vaizdo klipą „Me Without You“ pradėjo transliuoti MTV Baltic. Be to, grupė, dar kartą pademonstruodama savo atvirumą, mėtė iššūkį lietuviams elektroninės muzikos kūrėjams ir paskelbė dviejų savo kūrinių (tarp jų ir minėto „Me Without You“) remikso konkursą.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.gyvai.com
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Gyvai - Trust (984.49 kb)
91 - 91 psalmė (1.7 mb)
91 - The World (945.31 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).