Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Kurak


2012-ųjų pabaigoje „Kurak” debiutavo kaip Lietuvos alternatyviosios muzikos rinktinė. Debiutiniame grupės EP „Notes“ skambėjo Marko Palubenkos, Eglės Sirvydytės („mmpsuf“), Karolio Ramoškos („Proper Heat“) ir Domo Strupinsko („M.I.R. Project“) balsai. Elektroninių garsų, gyvų instrumentų, subtilių melodijų derinys greitai pelnė pripažinimą – Kurak koncertavo Lietuvoje, Estijoje (festivalyje „Tallinn Music Week“), Latvijoje (festivalyje „Positivus“), surengė pasirodymą su gerai žinoma norvegų grupe „Casiokids“, buvo nominuota muzikos apdovanojimų ceremonijoje M.A.M.A. Projekto lyderis ir sumanytojas – kompozitorius, instrumentininkas Vygintas Kisevičius, gerai žinomas Lietuvos melomanams. Džiazo pasaulyje karjerą pradėjęs muzikantas vėliau grojo grupėse „Pieno lazeriai“, „Magic Mushrooms“, „Left I Right“, „Fusedmarc“, „Empti” ir kituose įdomiuose projektuose. „Kurak“ – bene pirmas kartas, kai jaučiuosi visiškai subrendęs pristatyti savo kūrybinę viziją“, - sako muzikantas. Antrasis projekto EP „Surface“, išleistas 2014-ųjų vasarį, parodė naują kryptį – vokalinius kūrinius pakeitė instrumentinės kompozicijos su džiazo ir chill out estetikos elementais. Balandį Kurak nustebino klausytojus neįprastu leidiniu – „My Holy Senses“, kuriame skamba du su Marku Palubenka įrašyti kūriniai ir jų naujos versijos, sukurtos elektroninės muzikos atlikėjų Few Nolder, Vidžio ir Dave D.K.


Interneto svetainė:
www.kurakrecords.com
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Kurak feat. Karolis Ramoška. Stay Or Go (1.75 mb)
Kurak feat. Karolis Ramoška. Dramatic Blues (1.65 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).