Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Legato


Jauna, tačiau ambicinga repo grupė „Legato“ į savo muziką įnešė tai, ko Lietuvos hiphope dažnai pasigendama – linksmumo elementą. Duetą sudaro repo scenoje jau spėję pasisukinėti reperiai – buvęs „Kitokie MC“ narys Deiwuzas ir buvęs Latvijoje bei Rusijoje koncertavusios grupės „Da Manifest“ atlikėjas Yga. Naujos lietuvių susidomėjimo hiphopu bangos išgarsinta grupė rengia šios muzikos vakarėlius, prasimušė į populiariausių radijo stočių eterį, o 2006-aisiais pristatė pirmąjį albumą „Po viena saule“, kurį įrašyti padėjo Pushaz (G&G Sindikatas) bei džiazo dainininkė Julija Jačėnaitė. „Mūsų kūryba – paprastų gatvės bičų mintys apie gyvenimo vertybes ir problemas“, - sako „Legato“, po grupės nario Deiwuzo kelis mėnesius trukusių įkvėpimo paieškų Airijoje ruošiantys antrąjį albumą.


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).