Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Liūdni slibinai


Liūdni slibinai – liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojanti, teatrališkai išradinga ir muzikaliai sąmoninga „grupė“. Chuliganiškieji aktoriai šiuolaikiniais ritmais skambančiose dainose naujam gyvenimui pažadina Maironio, Kristijono Donelaičio, Antano Baranausko, Justino Marcinkevičiaus, Sigito Parulskio ir kitų Lietuvos klasikų kūrybą.  Trijulė vis dažniau pristato ir savo pačių tekstais kurtas dainas, kurios atviromis, kartais ir provokuojančiomis mintimis ragina klausytojus pažvelgti į kasdienes problemas su pozityvia autoironija.
Šeštus metus gyvuojanti grupė išleido tris albumus, kuriais ragino tautą valytis nuo sielos konservantų ir su muzika pažinti lietuviško žodžio mintį. Artistiškieji atlikėjai trejus metus iš eilės buvo nominuoti pagrindiniuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., kuriuose pelnė 2012 Metų grupės titulą. „Liūdni slibinai“ taip pat laimėjo alternatyvios muzikos apdovanojimų T.Ė.T.Ė. 2011 Tautos Balso nominacijoje, o 2012 metais šiuose apdovanojimuose grupės narys Dominykas Vaitiekūnas buvo pripažintas „Metų charizma“.

 

 


 


Interneto svetainė:
www.liudnislibinai.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).