Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

LT United


Sunku rasti lietuvį, kuris nežinotų LT United. Scenos veteranai Andrius Mamontovas ir Saulius Urbonavičius (Bix) šią šešių šalies žvaigždžių „rinktinę“ (į kurios sudėtį taip pat įeina Marijus Mikutavičius, Eimantas Belickas, Viktoras Diawara ir Arnoldas Lukošius) 2005-ųjų pabaigoje subūrė kaip „eurovizinę“ Lietuvos viltį. Grupės daina "We Are the Winners" be didesnės konkurencijos laimėjo lietuviškąją atranką į šį konkursą. Po Eurovizijos finalo Atėnuose, kur LT United užėmė šeštąją vietą, įžūlokos dainos priedainį ir isterišką Arnoldo Lukošiaus šokį įsiminė visa Europa – grupė buvo kviečiama koncertuoti Kroatijoje, Islandijoje, Ukrainoje, Airijoje. Antrasis grupės kūrinys "Fashion Show" taip pat sulaukė radijo klausytojų dėmesio, o 2006-ųjų pabaigoje LT United pristatė trečiąją dainą "Revolution" bei buvo pakviesti būti 2007-ųjų atrankos į Euroviziją garbės ekspertais. 2007-ųjų gegužės pradžioje grupė baigė veiklą ir surengė atsisveikinimo koncertą JAV, paaiškinusi, jog LT United buvo suburta tik vienam Eurovizijos sezonui.


Interneto svetainė:
www.winnersofeurovision.com
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Revolution (1.01 mb)
muzika ir žodžiai: Andrius Mamontovas, Saulius Urbonavičius, Arnoldas Lukošius;

We Are the Winners - We Are the Winners (original version) (992.71 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).