Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Make It Real Project


„Make It Real Project“ kritikų dažnai vadinami pirmaja Lietuvos triphopo grupe. Tačiau toks apibūdinimas – tik tingus mėginimas apibūdinti muziką, kurią nupasakoti beveik neįmanoma. Triphopas, eksperimentinė muzika, džiazas, rokas, drum’n’bass – kūrybos karštinė šio šešetuko galvose gimdo muziką, pulsuojančią idėjomis. Gimęs kaip universitete susitikusių bičiulių laisvalaikio projektas, kolektyvas aktyvesnės veiklos ėmėsi, sulaukęs palankių internete jo kūrybą išgirdusios auditorijos atsiliepimų. Kūriniai „Cold“ ir „Eilutės“ (įrašytas su žinomu režisieriumi ir performansų kūrėju Benu Šarka) liudija „Make It Real Project“ brandą ir žingsnius naujo, šablonų rėmus laužančio stiliaus linkme. Elektroninių ir „gyvų“ instrumentų skambesį, agresyvumą ir švelnumą savo kūryboje derinanti grupė jau skina pripažinimo vaisius – 2009-aisiais alternatyvios muzikos apdovanojimų ceremonijoje „A.LT“ kolektyvui teko „Metų proveržio“ prizas. Neatsiejama grupės saviraiškos dalis – vizualinis muzikos apipavidalinimas, padėjęs aplink „Make It Real Project“ suburti nuolat talkinančią režisierių, fotografų, vaizdo menininkų komandą. Savo kūrybą daugiausia internetu skleidžiančios grupės strategija pasiteisina – kolektyvo vaizdo klipai sulaukia daugybės komplimentų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, o kiekvienas „Make It Real Project“ koncertas sulaukia vis didesnio įdomesnės, mąstyti provokuojančios muzikos gerbėjų būrio.


Interneto svetainė:
www.makeitreal.lt
www.myspace.com/makeitrealmusic
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Building (1.76 mb)
Muzika / žodžiai: Domas Strupinskas

Eilutės (feat. Benas Šarka) (2.93 mb)
Muzika / žodžiai: Domas Strupinskas

Cold (1.73 mb)
Muzika / žodžiai: Domas Strupinskas

Blue Walls (2.19 mb)
Muzika: Make It Real Project; žodžiai: Domas Strupinskas

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).