Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Mantas


Mantas Jankavičius – įvairialypę karjerą vystantis atlikėjas, sublizgėjęs ir teatrališkų scenos projektų, ir klubinės, ir tradicinės popmuzikos srityse. Į melomanų akiratį 1999-aisiais patekęs kaip muzikos trio „La Vita“ narys, 2001-aisiais pradėjo solinę karjerą – dalyvavo tarptautiniame Baltijos šalių talentų konkurse Fizz Superstar, bendradarbiavo su Estijos muzikos prodiuseriais, jų padedamas dalyvavo atrankoje į „Eurovizijos“ konkursą. Tapęs LTV surengtų populiarių dainų ir šokių konkursų laimėtoju, 2007-aisiais Mantas išleido pirmąjį solinį albumą „Gyvenam kartą“ (2007 m.). Nuo to laiko dainininkas nesunkiai išlaiko publikos dėmesį – tiek originaliomis dainomis, tiek įspūdingais Robbie Williamso, „Queen“ ir Franko Sinatros kūrybos koncertais, tiek pasirodymu naujame roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ pastatyme.  2009-aisiais itin didelio populiarumo sulaukė ritminga popdaina „Čiuožki“, kurią lydėjo išmoningas vaizdo klipas. 2010-aisiais Manto gerbėjai sulaukė antrojo albumo „...“ ir žinios apie atlikėjo debiutą naujame amplua – vokalistas atliko pagrindinį legendinio plėšiko vaidmenį filme „Tadas Blinda“, kuris šiuo metu ruošiamas premjerai. 2011-aiais daina „Krepšinio himnas“, kurią Mantas atlieka su dainininkais Marijumi Mikutavičiumu ir Mia, paskelbta Lietuvoje rengiamo Europos krepšinio čempionato himnu.


Interneto svetainė:
www.promostar.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Ką manai... (1.36 mb)
muzika ir žodžiai: Mantas Jankavičius

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).