Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Markas Palubenka


Nuotrauka: Berta Bocullo
Markas Palubenka – įdomus jaunosios kartos kūrėjas ir vokalistas, derinantis indie ir elektroninę muziką. 2011-aisiais rimtesnę karjerą pradėjęs atlikėjas pateikė vieną įspūdingiausių Lietuvos scenos sėkmės istorijų. Vos per metus iš niekam nežinomo dainininko jis virto bene labiausiai publiką dominančiu alternatyvios muzikos artistu. 2012-aisiais išleistas debiutinis albumas „No Fun In 101“ ir jį sekę koncertai visoje Lietuvoje padėjo Markui laimėti du muzikos apdovanojimus M.A.M.A. - Metų proveržio ir Metų alternatyvios muzikos atlikėjo kategorijose. Dainininkas greitai pelnė kvietimus „apšildyti“ britų žvaigždžių Jamie Woono ir Katie Melua koncertus. Baltarusijoje jį ypatingu dėmesiu apdovanojo amerikiečių popžvaigždė Lana Del Rey – pasirodyti savo koncerte ji pakvietė lietuvį, o ne pasiūlytus baltarusių atlikėjus. „Tallinn Music Week“ Marką išgirdę britų kritikai jį palygino su „Radiohead“ vokalistu Thomu Yorke'u ir atlikėju Jamesu Blake'u, tačiau pripažino, kad dainininkas turi unikalią savo spalvą. 2013-aisiais Markas koncertavo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“, įrašė keletą dainų su projektu „Kurak“, išleido lietuviškų kūrinių (anksčiau dainavo tik angliškai), pristatė pirmąją Lietuvos istorijoje muzikos atlikėjui skirtą mobiliąją aplikaciją ir pelnė „Klipvid“ apdovanojimą už geriausią metų klipą „Planet Melancholia“. 2014-aisiais antrąjį savo albumą kuriančio dainininko balsas skambėjo „Kurak“ ir elektroninės muzikos atlikėjo Few Nolder leidinyje „My Holy Senses“, šie metai taip pat atnešė pasirodymus Šveicarijoje bei Estijoje, kur dainininko pasirodymui Baltijos kelio 25-mečio koncerte plojo ir Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.

Interneto svetainė:
www.markaspalubenka.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Planet Melancholia (1.57 mb)
no fun in 101 - God is in the rain (2.26 mb)
no fun in 101 - Jazz (1.24 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).