Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Povilas Meškėla ir Rojaus Tūzai


Lietuviškoji roko scena būtų nepilna be hardroko asų Povilo Meškėlos ir jo „Rojaus Tūzų“. Nuolat dalyvaujanti daugumoje esminių roko susibūrimų ir kasmetinių baikerių šou, grupė atrodo išties nepakeičiama. Legendiniai Vakarų roko veteranai „Whitesnake“ patys pasirinko „Rojaus Tūzus“ kaip apšildančią grupę savo koncertui Lietuvoje. Nepamiršta grupė ir studijinės veiklos: išleisti keturi gana skirtingi, tačiau vienodai sėkmingi albumai, vienas kurių buvo sukurtas pagal Krašto apsaugos ministerijos užsakymą. Tačiau Meškėla ir „Rojaus Tūzai“ akivaizdžiai nesitenkina vien koncertais ir albumais. Savo įvairiapusiškus vokalinius bei muzikinius talentus jie demonstruoja dalyvaudami roko operų pastatymuose bei klasikinės muzikos metamorfozių projektuose. 

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://lt-lt.facebook.com/pages/Rojaus-T%C5%ABzai/194433389100
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).