Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Mia


Dainininkė Mia pirmąjį žingsnį į populiarumą žengė 2002-aisiais, dalyvaudama Baltijos šalių talentų TV konkurse „Fizz Superstar“. Aukštos vietos neužėmusi atlikėja vis dėlto buvo pastebėta šalies muzikantų ir prodiuserių – įrašyti pritariančio vokalo partijas ją pakvietė Lietuvos popžvaigždės „Delfinai“ ir Deivis, o pirmasis radijo stotims pateiktas Mios solinis kūrinys „Kiekvienam“ sudomino įrašų kompaniją „Melodija“, su kuria dainininkė netrukus pasirašė sutartį. Kitas atlikėjos karjeros etapas buvo susijęs su elektronine klubine muzika – Mia sužavėjo daugybę klausytojų, naktiniuose klubuose improvizuodama su didžėjais. 2006-aisiais Mia sužibėjo grupės „Sel“ dainoje „Muzika“, „Bravo“ apdovanojimų ceremonijoje pripažintoje geriausiu metų kūriniu. 2007-aisiais išleistas pirmasis atlikėjos albumas „Yra kaip yra“, kuriame dominuoja lengva, moderniai aranžuota melodinga popmuzika – daina „Galimybės išnagrinėtos“ akimirksniu pakilo į radijo „topų“ viršūnę.


Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).