Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Migloko


Retai pasitaiko atlikėjų, kurie vos keletu dainų sukelia tokią susidomėjimo bangą, kaip jauna kūrėja Migloko. Sulaukusi vos aštuoniolikos, 2009-aisiais Miglė Vilčiauskaitė (toks tikrasis šios dainininkės vardas) spėjo užburti tūkstančius klausytojų savo internete publikuotais kūriniais. Migloko save pusiau rimtai pristato kaip svingo ir punk stilių atlikėją, nors tiksliau jos stilių būtų galima apibūdinti kaip svajingą džiazo, r'n'b, bosanovos ir roko mišinį. Iš lūpų į lūpas pasklidęs gandas apie garaže kuriančią, mokyklą metusią, keistuolės įvaizdžiu, išmoningomis melodijomis ir intriguojančiais tekstais stebinančią merginą greitai atnešė dividendų – Migloko koncertai pradėti rengti populiariausiuose didmiesčių klubuose, ji sulaukė didelio žiniasklaidos susidomėjimo.  Po įrašų leidyklos „Monaco“ sparnu patekusi dainininkė jau spėjo padaryti įspūdį Rusijos kritikams ir muzikantams – legendinės grupės „Mašina vremeni“ lyderis Andrejus Makarevičius, išgirdęs vilnietės dainas, pakvietė ją dalyvauti savo kolektyvo jubiliejaus koncerte. Atlikėjai komplimentus žarstė ir žinoma prancūzų grupė „Nouvelle Vague“, pakvietusi migloko◦ „apšildyti“ vienintelį savo koncertą Vilniuje. Viena stambiausių šalies telekomunikacijos bendrovių „Omnitel“ atlikėjos dainą panaudojo savo reklamos klipe. 2009-ųjų vasarą atlikėjos balsas skambėjo hiphopo kūrėjų Vaiperio ir Serumo išleistame albume „Cafeteria Inn Legend“ - kūrinys „Lovenote“ sulaukė radijo klausytojų palankumo.
Interneto svetainė:
www.myspace.com/miglokospace
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).