Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Obtest


Penki ilgaplaukiai „Obtest“ nariai atrodo kaip prisikėlę baltų pagonių kariai. Jie ir skamba panašiai, nors jų sunkus karingas skambesys išgaunamas pasitelkus standartinę heavy metalo instrumentuotę vietoj gentinių būgnų ir ragų. Ugningi koviniai ritmai, epiniai gitarų rifai ir herojiški choriniai priedainiai suteikia „Obtest“ muzikai tiek antlaikiškumo, tiek dabartiškumo, lyg pačios muzikos galia būtų atgaivinusi grupės garbinamus „laikus, kai elnias atnešė Saulę“. Kadangi ta mitinė epocha akivaizdžiai atmenama ne tik gintariniame Lietuvos krašte (kur ketvertas jau seniai tapo sunkios muzikos elito dalimi), ištikimų „Obtest“ gerbėjų yra visoje kadaise pagoniškoje Europoje. 2008-ųjų pavasarį išleidę stiprų albumą „Gyvybės medis“, alternatyvios muzikos apdovanojimų „A.LT 2008“ metu „Obtest“ buvo pelnytai pripažinti geriausia lietuviška metalo grupe. 

Jurij Dobriakov   


Interneto svetainė:
www.obtest.lt
www.myspace.com/obtestofficial
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Vedlys (1.17 mb)
iš albumo Gyvybės Medis LP/CD

Dvylika JuodVarnių (1.99 mb)
iš albumo Dvylika JuodVarnių 7"EP

Iš kartos į kartą - Iš kartos į kartą (1.91 mb)
Žirgas parneš mano kūną (1.24 mb)
iš albumo Auka seniems dievams LP/CD

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).