Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Projekt Undersky


„Projekt Undersky“ atstovauja intelektualiausiam lietuviško hiphopo flangui, kuriame jie kol kas turi ne itin daug „ginklo draugų“. Turint tai galvoje, nesunku nuspėti, kad tiesmuko nepraustaburniškumo, neatsiejamo daugelio šiuolaikinio hiphopo atlikėjų laikysenos elemento, jų muzikoje ieškoti neverta. Užtat galima rasti aibę sudėtingų, žanrų ribų nepaisančių minorinių „instrumentalų“ ir įmantrią žodinę akrobatiką, kurios įkvėpimo šaltiniu gali tapti viskas nuo Bulgakovo ir Gandhi’o iki 20-ojo amžiaus istorijos ir kalbos teorijų. Jei mėgstate hiphopo muziką, teikiančią pirmenybę ne kūnui, o protui, nepraleiskite pro ausis šios gaivios gatvės muzikos srovės. Kad įsivaizduotumėte, kokią vietą „Projekt Undersky“ užima Lietuvos hiphopo pasaulyje, užtenka pasakyti, jog alternatyvios muzikos apdovanojimuose „A.LT 2008“ jie buvo antrus metus iš eilės pripažinti geriausia lietuviška hiphopo grupe. Patys projekto nariai sako, kad toks pripažinimas neabejotinai paskatins juos greičiau pateikti gerbėjams savo antrąjį albumą.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/projektundersky
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).